Postanowienie organizatora !
POSTANOWIENIE ORGANIZATORA KLF z dnia 26 listopada 2014 r.

W związku z niedokonaniem wpłaty wpisowego tytułem udziału drużyny DZIELNICA OPOLE w rozgrywkach Komprachcickiej Ligi Futsalu w sezonie 2013/2014 mocą niniejszego postanowienia orzeka się:

1. Zawieszenie zawodników wpisanych na listę zgłoszeniową ww. drużyny w prawach uczestników KLF w sezonie 2014/2015 skutkujące nieuprawnieniem wyżej wymienionych do udziału w rozgrywkach ligowych w sezonie 2014/2015.
2. Sankcja wymieniona w pkt 1 traci moc obowiązywania z chwilą uregulowania zobowiązania, o którym mowa w sentencji postanowienia.
Lista zawodników drużyny DZIELNICA OPOLE pozostaje do wglądu kierowników drużyn KLF u organizatora rozgrywek.

Udział zawodników objętych zawieszeniem w spotkaniach mistrzowskich będzie skutkował nałożeniem kary w postaci walkowera na niekorzyść drużyny naruszającej treść niniejszego postanowienia. Od orzeczenia w przedmiocie nałożenia kary walkowera z powodów wymienionych w zdaniu pierwszym nie przysługuje odwołanie.

Ponadto, apeluje się do wszystkich uczestników rozgrywek o poszanowanie dla regulaminu KLF oraz rywalizację w zmaganiach w duchu "Fair-Play".

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 26 listopada 2014 r.